Marka ve Web Geliştirme 360 E-Ticaret

79.000,00

360 E-Ticaret Marka ve Web Geliştirme Çözümleri,  Cube And Business’ın en kapsamlı, pazarlama, web geliştirme ve marka konumlandırma planlarını uygular.

360 E-Ticaret Çözümleri, e-ticaret dünyasına yönelik marka konumlandırma stratejileri ile, teknolojik donanımlı web siteleri, analitik dijital reklamcılık, ürün/hizmet geliştirme ve kapsamlı pazarlama yönetimi gibi güçlü Cube And Business çözümlerini bir araya getirir.

Bir e-ticaret sitesi dijital reklam çalışmalarının odağındaki unsurdur. 360 E-Ticaret, en donanımlı web siteleri ile güçlü bir temel geliştirir. Dönüşüm izlemeye dayalı dijital reklamcılık ile disiplinli bir büyüme için gerekli kurulum ve altyapı çalışmalarını içerir. Ayrıca, sosyal hesapların geliştirilmesi, web sitesi müşteri davranışı izleme sistemleri, Instagram ve Facebook mağazaları ile e-ticaret sitesi entegrasyon kurgusunu kapsar.

360 E-Ticaret çözümünü liste hali ile sipariş edebilir yada teklif formu ile özel yapılandırılmış bir plan için hemen teklif isteyebilirsiniz.

Açıklama

360 E-Ticaret Liste İçeriği

Marka İsmi Belirlenmesi

Logo Tasarımı

Marka Tescil Sürecinin kurulum işlemleri ile eşzamanlı başlatılması.

Domain (websiteniz.com) haklarının alınması.

Dünya’nın en büyük hosting altyapısı WordPress ile, Google, Facebook ve Instagram altyapılarına tam entegre E-Ticaret Sitesinin Kurulması ve tasarımı, İyzico veya PayTR online pos sisteminin kurulumu ve başvuru süreci yönetimi, SSL Sertifikasına ve HTTPS şifrelemeye sahip, yüksek güvenlikli, hızlı ve sürekli operasyonel kurulum.

Mail Marketing (Mail ile Pazarlama) için site paneline entegre sistem kurulumu.

Web Sitesinin bütün dijital reklam mecralarının tam entegre reklam takip sistemi ile yapılandırılarak, reklamlar sonucunda site üzerindeki müşteri davranışlarının izlenebildiği takip entegrasyon sisteminin kurulması.

Web Sitesi üzerinde kapsamlı SEO çalışması. (Search Engine Optimization ile organik olarak web sitesinin arama sıralamalarında üst sıralarda yer alması sağlanır, önemli olan satış yaptığınız ürünün aratılması sonucunda üst sıralarda listelenebilmektir.)

Ürünlerinizin fotoğraf ve video çekimlerinin profesyonel biçimde yapılması ve ürünlerin en doğru şekilde dijital ortama aktarılması.

Web Sitesi ile tam entegre Google Analytics, Google Ads, Google Merchant Center, Google Benim İşletmem hesaplarının kurulması. Google Search Console doğrulaması ve entegrasyonu, Google tabanlı veya Creative Mail tabanlı kurumsal mail adreslerinin alınması.

Google Analytics ile Gelişmiş E-Ticaret Takip entegrasyonu ve gerçek zamanlı kullanıcı izleme.

Google mecralarında reklamlarınızın yazılması, kampanya optimizasyonlarının yapılması, aktif takibi ve alışveriş dönüşüm reklamlarının kurulumu.

Facebook, Instagram ve gerekli durumlarda Whatsapp Business hesaplarının kurulumu.

WooCommerce Entegre sistem ile Facebook ve Instagram mağazalarının kurulumu.

Facebook ve Instagram sayfalarına Marka Çehresine uygun olarak ilk görünümün kazandırılması.

Pakete Dahil 1 aylık profesyonel sosyal medya yönetimi. (Satış için sitenin açılışının yapıldığı günden itibaren 1 ay)

Sosyal medya paylaşımlarının uzman grafikerlerimiz ile hazırlanması, sosyal medya yönetimi boyunca haftalık 6 ila 7 paylaşımın düzenli olarak gerçekleştirilmesi.

Sosyal Medya için reklam kreatiflerinin hazırlanması.

Sosyal Medya reklamlarının kurulumu ve sosyal medya yönetimi boyunca aktif optimizasyon takibi. Reklam stratejilerinin, Teklif Stratejilerinin, Dönüşüm ve İlişkilendirme Ayarlarının, Yayın Optimizasyon biçimlerinin, Detaylı Hedefleme Ölçütlerinin ve stratejik bütçelemenin belirlenerek reklam harcamalarından maksimum satışı elde etmek için dijital reklam yayın kombinasyonlarının doğru şekilde oluşturulması.

Kurumsal Kimliğin oturtularak kendi kendine işleyen dijital yapının kontrollerinin sağlanması.

Teklif Formuna Git >     Cube’e Soru Sor >

Ek bilgi

Marka Başlatma Planı

Alan Adı Kayıt, Logo Tasarım, İsim Geliştirme

Web Geliştirme

200 GB'a kadar WordPress Barındırma, E-Mail Marketing İçin Akıllı Veri İşleme Entegrasyonları, Gelişmiş Dil Çeviri, Google Analytics GA4, Web Sitesi ve Müşteri Davranışı İzleme Entegrasyonları, Google İşletme Entegrasyonu, Twitter ve LinkedIN Blog Otomasyonları, HTTPS Şifreleme ve SSL Sertifikası, Kurumsal E-Mailler için Google Workspace ve DNS Yönetimi, Mobil Optimize ve Hızlı Web Sayfaları, Mobil Uygulama Üzerinden Kolaylaştırılmış Blog Paylaşımı, Oturum Açma, Üyelik İşlemleri ve Premium/Ücretli İçerik Erişimi, Sürekli Operasyonellik, Otomatik Yedekleme ve Yüksek Güvenlik, Siber Güvenlik, JetPack ve Akismet Anti-Spam, İleri Düzey İletişim Form Yönetimi, Dosya Yükleme ve Randevu Oluşturma

E-Ticaret

Facebook ve Instagram Mağazası Entegrasyonu, Google Analytics Gelişmiş E-Ticaret İzleme, Google Merchant Center Entegrasyonu, Iyzico ve PayTR Online Güvenli Pos Entegrasyonu, Mobil Uygulama üzerinden Sipariş, Durum, Stok ve Ürün Yönetimi, Otomatik Sipariş Durum Mailleri, Sanal Pos ile Siteden 3D Secure Güvenli Ödeme, WooCommerce E-Ticaret Altyapısı

Search Engine Optimization (SEO)

Arama Motorları DNS Doğrulama, Bing URL Submissions Entegrasyonu, Blog/Metin Geliştirme ve Anahtar Kelime Optimizasyonu, Gelişmiş Alt Metin SEO Uygulaması, Google Listeleme için İleri Seviye Google Search Console Çalışması, URL ve Site Haritası Optimizasyonu

İş Geliştirme ve Danışmanlık

Odak Grup Pazarlama Danışmanlığı, İş-Süreç Geliştirme Danışmanlığı

Grafik Tasarım

Adobe Photoshop ve Lightroom Tasarımcılığı, Apple Final Cut Pro ve Apple Motion Pro Tasarımcılığı, Fiziksel Pazarlama Materyalleri, Broşür, Branda ve Pano Tasarımı, Hareketli Grafik ve Video Tasarımcılığı

Fotoğrafçılık ve Videografi

Çekim, Montaj

Analitik Dijital Reklamcılık

Gelişmiş Web Sitesi Davranış ve Dönüşüm Takibi Entegrasyonu

360 Infinite Pazarlama Yönetimi

1 Aylık Dahil Ek Plan