Cautron

CAUTRON YAZILIM

Cautron Yazılım Teknoloji

Biz, Cautron Yazılım Teknoloji, olarak bünyemizdeki Cautron Business markası ile yazılım, analitik dijital reklamcılık, pazarlama ve dijital tasarımcılık alanlarında faaliyet gösteren, Cautron Live markası ile de habercilik ve medya alanlarında çalışmalarını sürdüren, teknoloji, yazılım ve dijitalizasyon şirketiyiz. Cautron ailesi olarak inovasyon ve bilgiyi destekliyor, gelişmeyi ve geliştirmeyi vizyon olarak üstleniyoruz.


Cautron Business

Cautron Business, Cautron Yazılım Teknoloji çatısı altında yazılım, analitik dijital reklamcılık ve pazarlama yönetimi alanlarında faaliyet gösteren kapsamlı bir pazarlama ve yazılım ajansıdır, iş geliştirmeye yönelik çözümler ve güçlü pazarlama ekosistemleri kurgular.

Cautron, web sitelerinde potansiyel müşterileri gelişmiş dönüşüm izleme ile takip edebilen sistemler ve SEO dostu pazarlama yazılımları aracılığı ile arama motorları ile veri alışverişi sağlayarak yüksek dönüşüm ve görünürlük hedefler. Yüksek teknolojilik altyapıların yanı sıra estetik unsurlar da Cautron web sitelerinde ön plana çıkar.

Cautron Business, dijital grafik tasarımı ile markalama aşamasında ihtiyaç duyulan bütün kreatifleri de hazırlar, iş akışını, marka konumlandırmasını tasarlar, pazarlama metinlerini üretir, aktif dijital varlık ve dijitalmedya yönetimi ile disiplinli büyüyen markalar kurgular, iş geliştirme ve Ar-Ge faaliyetleri ile müşterilerinin büyümesini hedefler. Analitik dijital reklamcılık ile, güçlü ve verimli dijital reklamlar oluşturur ve aktif optimizasyon ve ölçüm uygular, web sitesi dönüşüm izleme entegrasyonları ile Retargeting (Yeniden Hedefleme) stratejili reklamlar kurgular. 360 Planları ile markaların pazarlama stratejilerinin her açıdan geliştirilerek, katma değere fayda sağlanması, iş hacminin büyümesi ve etki alanındaki üretimin arttırılması hedeflenir.

Cautron Business

Cautron Live !

Cautron Live, Haber ve Medya Ajansı olarak, bütün Dünya’dan, yaşam, seyahat, eğlence, teknoloji, müzik, etkinlikler, yiyecek ve içecek, doğa, sanat, teknoloji, moda, bilim, tarih ve kültür hakkındaki içerikleri ve haberleri bir araya getirerek, kullanıcılarına yaşamın her alanından bilgiyi ulaştırır, yeni fikirler edindirir ve sofistike bir yaşam tarzı sunar. Cautronlive.com haber ve medya sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığı ile bilgileri topluma sunarak global anlamda toplumsal gelişmeyi hedefler.

cautron live

Cautron Meta

Cautron Meta, dijital teknolojileri araştıran, gelişmesine katkıda bulunan, geleceğin interneti Web 3.0 ve Metaverse ile ilgili NFT gibi dijital varlıkları üreten, Cautron Yazılım Teknoloji dijitalizasyon markasıdır. Sanal evrenin gelişimini ve buna bağlı olarak gerçek dünyada gelişen koşulları ve inovasyonları inceler.

cautron meta

CAUTRON YAZILIM TEKNOLOJİ’YE KURUMSAL KONULARLA İLGİLİ ULAŞIN