Web Geliştirme E-Ticaret

49.900,00

E-Ticaret Sitesi Kurulumu Cube Business’ın e-ticaret firmaları için oluşturduğu tam entegre Wordpress hosting tabanlı, SSL Sertifikalı, HTTPS Şifrelemeli, sürekli güvenli, İyzico veya PayTR online pos sistemi ödeme altyapılı web sitesi kurulumudur.

Bu hizmet; pazarlama, markalama ve dijitalizasyon sürecinde ortaya çıkabilecek bütün ihtiyaçları karşılayan çok güçlü özelliklere sahip, reklam takibi entegrasyonlu bir E-Ticaret sitesinin kurulumunu hedefler.

Kullandığımız hosting altyapısı Wordpress Dünyadaki bütün websitelerinin üçte birinden fazlasının da altyapısıdır. Yani Wordpress hosting için en güçlü, köklü ve güvenilir altyapı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu güçlü enstruman Cube Mühendisleri’nin uzmanlığı ile birleştiğinde ise ortaya akılalmaz özelliklere sahip çok güçlü web siteleri çıkıyor.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >

Açıklama

Cube Business E-Ticaret Sitesi Kurulumu Paket İçeriği

  • Domain (websiteniz.com) haklarının alınması, alındıysa DNS ayarlarının WordPress ile eşlenmesi.
  • Dünya’nın en büyük hosting altyapısı WordPress ile, Google, Facebook ve Instagram altyapılarına tam entegre E-Ticaret Sitesinin Kurulması ve tasarımı, İyzico veya PayTR online pos sisteminin kurulumu ve başvuru süreci yönetimi, SSL Sertifikasına ve HTTPS şifrelemeye sahip, yüksek güvenlikli, hızlı ve sürekli operasyonel kurulum.
  • Mail Marketing (Mail ile Pazarlama) için site paneline entegre sistem kurulumu.
  • Web Sitesinin bütün dijital reklam mecralarının tam entegre reklam takip sistemi ile yapılandırılarak, reklamlar sonucunda site üzerindeki müşteri davranışlarının izlenebildiği takip entegrasyon sisteminin kurulması.
  • Web Sitesi üzerinde kapsamlı SEO çalışması. (Search Engine Optimization ile organik olarak web sitesinin arama sıralamalarında üst sıralarda yer alması sağlanır, önemli olan satış yaptığınız ürünün aratılması sonucunda üst sıralarda listelenebilmektir.)
  • Ürünlerinizin fotoğraf ve video çekimlerinin profesyonel biçimde yapılması ve ürünlerin en doğru şekilde dijital ortama aktarılması.
  • Web Sitesi ile tam entegre Google Analytics, Google Ads, Google Merchant Center, Google Benim İşletmem hesaplarının kurulması. Google Search Console doğrulaması ve entegrasyonu, Google tabanlı veya Creative Mail tabanlı kurumsal mail adreslerinin alınması.
  • Google Analytics ile Gelişmiş E-Ticaret Takip entegrasyonu ve gerçek zamanlı kullanıcı izleme.
  • WooCommerce Entegre sistemi ile Facebook ve Instagram mağazalarının entegrasyonunun yapılması.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >

Ek bilgi

Web Geliştirme

200 GB'a kadar WordPress Barındırma, E-Mail Marketing İçin Akıllı Veri İşleme Entegrasyonları, Gelişmiş Dil Çeviri, Google Analytics GA4, Web Sitesi ve Müşteri Davranışı İzleme Entegrasyonları, Google İşletme Entegrasyonu, Twitter ve LinkedIN Blog Otomasyonları, HTTPS Şifreleme ve SSL Sertifikası, Kurumsal E-Mailler için Google Workspace ve DNS Yönetimi, Mobil Optimize ve Hızlı Web Sayfaları, Mobil Uygulama Üzerinden Kolaylaştırılmış Blog Paylaşımı, Oturum Açma, Üyelik İşlemleri ve Premium/Ücretli İçerik Erişimi, Sürekli Operasyonellik, Otomatik Yedekleme ve Yüksek Güvenlik, Siber Güvenlik, JetPack ve Akismet Anti-Spam, Sınırsız Web Geliştirme, İleri Düzey İletişim Form Yönetimi, Dosya Yükleme ve Randevu Oluşturma

E-Ticaret

Düzenli E-Ticaret Sitesi ve Bilgi İşlem Yönetimi, Facebook ve Instagram Mağazası Entegrasyonu, Google Analytics Gelişmiş E-Ticaret İzleme, Google Merchant Center Entegrasyonu, Iyzico ve PayTR Online Güvenli Pos Entegrasyonu, Mobil Uygulama üzerinden Sipariş, Durum, Stok ve Ürün Yönetimi, Otomatik Sipariş Durum Mailleri, Sanal Pos ile Siteden 3D Secure Güvenli Ödeme, Sınırsız Web Geliştirme, WooCommerce E-Ticaret Altyapısı

Search Engine Optimization (SEO)

Arama Motorları DNS Doğrulama, Bing URL Submissions Entegrasyonu, Blog/Metin Geliştirme ve Anahtar Kelime Optimizasyonu, Gelişmiş Alt Metin SEO Uygulaması, Google Listeleme için İleri Seviye Google Search Console Çalışması, URL ve Site Haritası Optimizasyonu

Analitik Dijital Reklamcılık

Gelişmiş Web Sitesi Davranış ve Dönüşüm Takibi Entegrasyonu

Grafik Tasarım

Adobe Photoshop ve Lightroom Tasarımcılığı

Fotoğrafçılık ve Videografi

Çekim, Montaj

İş Geliştirme ve Danışmanlık

IT Destek ve Danışmanlığı, İş-Süreç Geliştirme Danışmanlığı