Dijital Arama Ağı Reklamcılığı – Google Ads

4.900,00

Cube And Business Google Ads Dijital Arama Ağı Reklamcılığı Planları, dijital dönüşüm izlemeye ve aktif anahtar kelime optimizasyonuna dayalı güçlü dijital reklamlar kurgular. Disiplinli ve ivmeli büyüme için aktif optimizasyon ve analitik araçları kullanır.

Reklam yayın süresine bağımlı veri toplama ve yapay zeka öğrenmesi, Cube And Business dijital reklam uzmanlarının etkin çalışmaları ile desteklenerek reklam veriminin maksimuma çıkarılması amaçlanır.

Teklif Formuna Git >     Cube’e Soru Sor >

Açıklama

Cube And Business Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık, geleneksel reklamcılıktan farklı olarak, dinamik ve yapay zeka öğrenmesine dayalı, öğrenen ve gelişen canlı reklam yayınlarının kurgusudur.

Doğru kurgulanan dijital reklamlar, odağındaki müşteri grubunun reaksiyonlarını algılayabilir, kendisini adapte edebilir ve kurgulayıcısının reklam optimizasyonları ile gelişebilir.

Dijital reklamcılıkta kurulum aşamasının en temel unsuru veri akışlarıdır. Reklam takip entegrasyonlarının doğru kurgulanması toplanan verilerin kalitesini belirler. Veri kalitesinin artması yapay zeka öğrenmesinin kalitesini arttırır. Reklam uzmanlarının optimizasyonlarında daha etkili olmasını sağlar.

 

Google Ads

Google reklamları kapsamı, Google arama ağı, görsel aramalar, Youtube reklamları ve Google ortağı web sitelerindeki reklam alanlarını kapsayabilir. Cube And Business dijital reklamcılık planları odak grubunuz için en doğru reklam alanlarını belirleyerek reklam kurgular.

 

Yeniden Hedefleme (Retargeting)

Müşterilerin reklamları görmesi ile satışın (dönüşümün) gerçekleşmesi arasında; satılan ürünlerin değeri arttıkça bekleme süresi oluşabilir.

Bu bekleme süresi, müşterilerin alternatifleri araştırdığı, almayı düşündüğü hizmet hakkında daha fazla bilgi topladığı ve sonuç olarak kendine en uygun satıcıyı seçtiği süreçleri içerir.

Müşteriler almayı düşündükleri ürünleri almasalar bile sepete ekleme davranışları da gösterebilirler. Yeniden hedefleme kampanyalarında reklamlar bu davranışları dönüşüm takip altyapısı aracılığı ile tespit eder ve süreç boyunca dönüşümün gerçekleşmesini sağlamaya yönelik kişiselleştirilmiş yayın stratejileri kullanır.

Doğru ilişkilendirme ve dönüşüm izleme ile kurgulanan yeniden hedefleme reklamları, dönüşüm sayısını maksimuma çıkarmayı hedefler.

 

Plan Liste İçeriği

Kurulum: Dönüşüm izleme ve veri akışı entegrasyonları, reklam kreatiflerinin hazırlanması, grafik tasarımı ve reklam metinlerinin, anahtar kelimelerin, yayın algoritmalarının ve teklif stratejilerinin kurgusu Cube And Business tarafından gerçekleştirilir.

Yönetim ve Optimizasyon: Plan boyunca, toplanan verilerin analizi ile yayında performans stabilizasyonu ve verim artışı için reklamlar aktif olarak optimize edilir.

Teklif Formuna Git >      Cube’e Soru Sor >

Ek bilgi

Analitik Dijital Reklamcılık

Google Arama Ağı Reklamcılığı, Reklam Kreatifleri için Grafik Tasarım, Youtube Reklamları