Dijital Reklamcılık – Meta Ads Instagram Reklamları

4.900,00

Meta Ads – Facebook ve Instagram Reklam Yönetimi Planı, dijital dönüşüm izleme, ilgi çekici çekici görseller ve etkili metinler ile güçlü sosyal medya reklamları kurgular. Disiplinli ve ivmeli büyüme için aktif optimizasyon ve analitik araçları kullanır.

 

Teklif Formuna Git >     Cube’e Soru Sor >

Açıklama

Cube And Business Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık, geleneksel reklamcılıktan farklı olarak, dinamik ve yapay zeka öğrenmesine dayalı, öğrenen ve gelişen canlı reklam yayınlarının kurgusudur.

Doğru kurgulanan dijital reklamlar, odağındaki müşteri grubunun reaksiyonlarını algılayabilir, kendisini adapte edebilir ve kurgulayıcısının reklam optimizasyonları ile gelişebilir.

Dijital reklamcılıkta kurulum aşamasının en temel unsuru veri akışlarıdır. Reklam takip entegrasyonlarının doğru kurgulanması toplanan verilerin kalitesini belirler. Veri kalitesinin artması yapay zeka öğrenmesinin kalitesini arttırır. Reklam uzmanlarının optimizasyonlarında daha etkili olmasını sağlar.

 

Meta Ads

Meta’nın çatısı altındaki Facebook ve Instagram reklamlarının tümü, Meta Ads altında bileşir. İlgi çekici görseller, etkili reklam metinleri ve doğru yayın parametreleri birleştiğinde, Meta Ads bir etkin bir tanıtım gücü haline gelebilir.

Cube And Business disiplinli reklam yayınları ile performansı ivmelenerek artan dijital reklamlar kurgular.

 

Yeniden Hedefleme (Retargeting)

Müşterilerin reklamları görmesi ile satışın (dönüşümün) gerçekleşmesi arasında; satılan ürünlerin değeri arttıkça bekleme süresi oluşabilir.

Bu bekleme süresi, müşterilerin alternatifleri araştırdığı, almayı düşündüğü hizmet hakkında daha fazla bilgi topladığı ve sonuç olarak kendine en uygun satıcıyı seçtiği süreçleri içerir.

Müşteriler almayı düşündükleri ürünleri almasalar bile sepete ekleme davranışları da gösterebilirler. Yeniden hedefleme kampanyalarında reklamlar bu davranışları dönüşüm takip altyapısı aracılığı ile tespit eder ve süreç boyunca dönüşümün gerçekleşmesini sağlamaya yönelik kişiselleştirilmiş yayın stratejileri kullanır.

Doğru ilişkilendirme ve dönüşüm izleme ile kurgulanan yeniden hedefleme reklamları, dönüşüm sayısını maksimuma çıkarmayı hedefler.

 

Plan Liste İçeriği

Kurulum: Dönüşüm izleme ve veri akışı entegrasyonları, reklam kreatiflerinin hazırlanması, grafik tasarımı ve reklam metinlerinin, yayın algoritmalarının ve teklif stratejilerinin kurgusu gerçekleştirilir.

Yönetim ve Optimizasyon: Plan boyunca, toplanan verilerin analizi ile yayında performans stabilizasyonu ve verim artışı için reklamlar aktif olarak optimize edilir.

Teklif Formuna Git >        Cube’e Soru Sor >

Ek bilgi

Analitik Dijital Reklamcılık

Meta Reklamları (Instagram ve Facebook), Reklam Kreatifleri için Grafik Tasarım, Reklam Metinleri