Reklam Filmi Prodüksiyonu

39.900,00

Cube And Business çekim ekipleri, bütün sektörlerin ürün ve hizmetlerini, modelli çekimleri ve stüdyo çekimlerini markalama kriterlerini baz alarak alarak gerçekleştirebilir.

Cube, kurgu ve hikayeye dayalı tanıtım ve reklam filmlerinin senaristliğini, çekimini, yönetmenliğini ve montaj aşamalarını profesyonel yaklaşım ile üstlenir.

Reklam Filmi Prodüksiyonu’nu listelenmiş hali ile hemen satın alabilir veya teklif formu ile ihtiyacınızı belirtip ve bizden özelleştirilmiş bir teklif alabilirsiniz.

Teklif Formuna Git >    Cautron’a Soru Sor >

Açıklama

Liste Planı İçeriği

  1. Sektörel analiz, ihtiyaçlar ve ana fikirin belirlenmesi, kurgu, senaryo ve stratejinin geliştirilmesi, çekim için gerekli ekipmanların seçimi. Profesyonel ekipmanlar ve 4K 60 FPS kameralar ile Cautron Business, marka ve ürün çekimini, marka konumlandırma çalışmaları için kurgulayarak projelendirir.
  2. Çekim aşaması, çekim ve yönetmenlik.
  3. Görüntülerin montajı ve editörlük aşaması. Kurgunun görüntüler üzerine uygulanması. Cube And Business editörleri, Final Cut Pro ve Motion Pro uygulamaları ile görüntüleri en iyi hallerine getirir ve montajlar.
  4. İki dakikalık son ürün tanıtım/reklam filmi ve ham görüntülerin teslimi.

Teklif Formuna Git >   Cautron’a Soru Sor >

Ayrıca Keşfet

En güzel reklam kreatifine sahip oldunuz, şimdi onu en etkili şekilde kullanma zamanı! Cautron Business dijital reklamcılık ve sürekli pazarlama yönetimi çözümlerini şimdi keşfedin.

Pazarlama Yönetimi Planları >

Ek bilgi

Fotoğrafçılık ve Videografi

Çekim, Kurgu ve Senaryo, Montaj, Yönetmenlik

Grafik Tasarım

Hareketli Grafik ve Video Tasarımcılığı