Sosyal Medya ve Dijital Reklam Yönetimi Bireysel

3.800,00

Cube And Business’ın Marka ve Sosyal Medya Yönetimi Temel/Bireysel Paketi,

Doktor, mühendis, veteriner, muayenehane sahibi, dişçi, mimar, avukat, sanatçı, yönetmen, yazar, tanınmış kişi, influencer vb… Serbest Meslek Erbabı kişilerin bireysel markalarını kurmalarını, imaj ve prestijlerini arttırmayı, sosyal medyalarını düzenli olarak yönetirken gerekli dijital reklam kurulumlarını gerçekleştirerek büyümeyi hedefleyen, sosyal medya yönetimi çözümüdür.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >

 

 

Açıklama

Amaç bireysel/temel düzeyde de markalaşma gücünü arttırmak ve görünürlüğü maksimum seviyeye çıkartırken temel düzeyde prestiji arttırmaktır. Markanızı ve şahsınızı analiz ederek sizi en iyi şekilde ifade etmeyi amaçlarız.

Temel Düzey/Bireysel Marka ve Sosyal Medya Yönetimi 

  1. Facebook, Instagram ve sektörel ihtiyaca bağlı olarak 3. hesap olarak Twitter, LinkedIn veya Youtube varlıklarından biri seçilir ve aktif olarak yönetilir.
  2. Cube tarafından gerekli görülen durumlarda fotoğraf ve video çekimi ile editleme ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.
  3. Haftalık 4 – 5 adet aralığında yönetilen sosyal medya varlıklarınızda gönderi paylaşımı gerçekleştirilir.
  4. Gönderilerin grafik ve görsel tasarımları Cube grafikerleri tarafından üstlenilir.
  5. Pazarlama ve markalama metinleriniz SEO ekibimiz tarafından yazılır. Gönderiler için gerekli blog ve yazılar pazarlama kriterlerine uygun şekilde hazırlanır.
  6. Story (hikayeler) yönetimi ile etkileşimi arttırılması amaçlanır, bunun için her hesabın kitlesi analiz edildikten sonra belli sayılarda hikaye paylaşımları gerçekleştirilir.
  7. Öne çıkarma arma tasarımları ile profilin görünüşünün daha ilgi çekici hale getirilmesi ve müşterilerin aradıklarını daha hızlı bulabilmeleri hedeflenir.
  8. Temel düzey dönüşüm takibi içeren sosyal medya reklamlarının kurulumu gerçekleştirilir ve dönüşüm verilerine göre optimizasyonları yapılır. Aktif istatistik takibi ile gerekli iyileştirmeler ve deneysel süreçler düzenlenerek en az bütçe ile maksimum dönüşüm ve tıklama elde edilen reklamlar kurgulanır, reklam veriminin maksimum faydaya çıkarılması hedeflenir.
  9. Bu hizmet paketinin süresi aylıktır. Hizmetin faturalandırması aylık olarak gerçekleştirilir.
  10. Fiyatlandırma Politikası Notu: Hizmetlerin belirtilen fiyatları başlangıç düzeyi fiyatlandırmasıdır ve istenilen hizmetin kapsamının standartların dışında veya ortalamanın üstünde olması durumunda artış gösterebilir.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >