Web Geliştirme Temel/Bireysel

18.900,00

Kurumsal Web Sitesi Kurulumu Cube Business’ın; Doktor, mühendis, veteriner, muayenehane sahibi, dişçi, bir kurumdan bağımsız çalışan mimar, avukat, sanatçı yönetmen, yazar, tanınmış kişi, influencer diğer serbest meslek erbabı şahısların bireysel markalarını destekleyen ve somutlaştıran web sitelerinin kurulumunu gerçekleştirerek imaj ve prestijlerini arttırmayı hedefleyen paketidir.

Tam entegre Wordpress hosting tabanlı, SSL Sertifikalı, HTTPS Şifrelemeli, yüksek güvenlikli web sitesi ile firmalar abone toplayabilir, müşterilerine iletişim kanalları ve formlar sunabilir, hizmet, ürün ve duyurularını listeleyebilir, üyelikler oluşturabilir ve kurumsal kimliğini güçlendirebilir.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >

Açıklama

Kullandığımız hosting altyapısı WordPress Dünyadaki bütün websitelerinin üçte birinden fazlasının da altyapısıdır. Yani WordPress hosting için en güçlü, köklü ve güvenilir altyapı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu güçlü enstruman Cube Mühendisleri’nin uzmanlığı ile birleştiğinde ise ortaya akıl almaz özelliklere sahip çok güçlü web siteleri çıkıyor.

Bu hizmet aynı zamanda pazarlama, markalama ve dijitalizasyon sürecinde ortaya çıkabilecek bütün ihtiyaçları karşılayan çok güçlü özelliklere sahip, reklam takibi entegrasyonlu bir web sitesinin kurulumunu hedefler.

Cube And Business Temel/Bireysel Web Sitesi Kurulumu Paket İçeriği

  • Domain (websiteniz.com) haklarının alınması, alındıysa DNS ayarlarının WordPress ile eşlenmesi.
  • Dünya’nın en büyük hosting altyapısı WordPress ile, Google, Facebook ve Instagram altyapılarına entegre  SSL Sertifikasına ve HTTPS şifrelemeye sahip, yüksek güvenlikli, hızlı ve sürekli operasyonel kurulum.
  • Mail Marketing (Mail ile Pazarlama) için site paneline entegre sistem kurulumu.
  • Web Sitesinin bütün dijital reklam mecralarının tam entegre reklam takip sistemi ile yapılandırılarak, reklamlar sonucunda site üzerindeki müşteri davranışlarının izlenebildiği takip entegrasyon sisteminin kurulması.
  • Web Sitesi üzerinde kapsamlı SEO çalışması. (Search Engine Optimization ile organik olarak web sitesinin arama sıralamalarında üst sıralarda yer alması sağlanır, önemli olan satış yaptığınız ürünün aratılması sonucunda üst sıralarda listelenebilmektir.)
  • Dijital grafik tasarım ve ihtiyaca bağlı olarak fotoğraf, video çekimi.
  • Web Sitesi ile tam entegre Google Analytics, Google Ads, Google Benim İşletmem hesaplarının kurulması. Google Search Console doğrulaması ve entegrasyonu, Google tabanlı veya Creative Mail tabanlı kurumsal mail adreslerinin alınması.

Teklif Formuna Git >

Cube’e Soru Sor >