Web Geliştirme Kurumsal

39.000,00

Cube And Business, Web Tasarım Kurumsal Planları ile Google ile tam entegre, Wordpress hosting tabanlı, SSL Sertifikalı, HTTPS Şifrelemeli, yüksek güvenlikli, SEO Puanı yüksek web siteleri tasarlar.

Cube And Business web siteniz ile abone toplayabilir, müşterilerinize iletişim kanalları sunabilir, kapsamlı form sistemleri kurgulayabilir, ürün ve duyurularınızı listeleyebilir, üyelikler oluşturabilir ve kurumsal kimliğinize en güçlü temelleri kazandırabilirsiniz.

Pazarlama, markalama ve dijitalizasyon sürecinde ortaya çıkabilecek bütün ihtiyaçları karşılayan çok güçlü özelliklere sahip, reklam takibi entegrasyonlu bir web sitesinin gücünü hemen keşfedin!

Teklif Formuna Git >    Cube’e Soru Sor >

Açıklama

Web Tasarım Kurumsal Planı
UX Kullanıcı Deneyimi ve UI Kullanıcı Arayüzü

Cube And Business web siteleri kullanıcılara web sitesi içeriğini pazarlama hunisi içerik akışı ile sunmayı hedefler. Kullanıcılar markanızı tanır ve ürünler hakkında bilgi sahibi olur ve daha fazlasını keşfeder.

Web arayüzünün tasarımını (UI), estetik, ilgi çekici ve dinamik şekilde yapılandırır.

Hostıng, SSL Sertikası ve https

Cube And Business web siteleri Dünya’nın en büyük barındırma altyapısı WordPress ile, Google, Facebook, Instagram reklam ve SEO altyapılarına tam entegre, SSL Sertifikasına ve HTTPS şifrelemeye sahip, JetPack ve Akismet güvenlikleri ile kurgulanır.

Mail Marketing (Mail ile Pazarlama) için site paneline entegre sistem kurulumu.

Web Sitesinin bütün dijital reklam mecralarının tam entegre reklam takip sistemi ile yapılandırılarak, reklamlar sonucunda site üzerindeki müşteri davranışlarının izlenebildiği takip entegrasyon sisteminin kurulması.

Web Sitesi üzerinde kapsamlı SEO çalışması uygulanır. Arama motoru optimizasyonu

Dijital grafik tasarım ve ihtiyaca bağlı olarak kurumunuzda fotoğraf, video çekimi.

Web Sitesi ile tam entegre Google Analytics, Google Ads, Google Benim İşletmem hesaplarının kurulması. Google Search Console doğrulaması ve entegrasyonu, Google tabanlı veya Creative Mail tabanlı kurumsal mail adreslerinin alınması.

Google Analytics ile gerçek zamanlı kullanıcı izleme.

Teklif Formuna Git >    Cube’e Soru Sor >